Sobota 24. února 2024, svátek má Matěj
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Sobota 24. února 2024 Matěj

Velmi dobrý článek. Protistrana zjevně nehraje fér, to jsme viděli už řadu let.

J83a22n 79A53b85r31t

6. 2. 2024 14:28

Vážená paní senátorko, už mnoho let máte můj obdiv a dík za svou práci. Jediným zklamáním pro mne je, že jste nenašla osobní odvahu kandidovat na prezidentku ČR.

Foto

Ne ne, senátorka Hamplová by byla mnohem lepší.

Přiznám se, že mě už ty vaše blafy nebaví číst. Vlastně se vždy jen dostanu k tomu, jak sama sebe usvědčíte ze lži a tím to pro mě končí.

Tudíž, chápu-li vás dobře, lhala jste o tom, že ČT podává dezinformace. Neb jak sama v tomto svém dnešním příspěvku píšete, tak

"Teoreticky ji může v budoucnu znovu projednat tato či jiná vláda, hodně teoreticky si může ratifikaci na svůj program ratifikaci zařadit Sněmovna a teoreticky i Senát

Zdroj: https://danielakovarova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=812716";

Tudíž jste lhala a asi by bylo na místě, se za váš předchozí článek v blogu na iDnes, omluvit. Děkuji.

Nepřestávají mě bavit rozumbradové, kteří si pod pojmem demokracie představují, že “poražená” strana se stáhne a bude pokorně mlčet. V demokracii je zcela normální a legitimní, že diskuze a prezentace i odlišných názorů probíhá i po vyhraném hlasování. Nebo si myslíte, že by měla opozice a občané obecně mlčet ke všem zákonům a vládním nařízením jen proto, že byly schválené většinou? Proč nepíšete rozhořčeně blogy ke všem útokům a sprostotám směrem k vládě?

A nejvíc mě fascinuje, že tyto představy šíří někteří členové zákonodárných sborů.

Vzpamatujte se pí senátorko. Článkem o tzv. dezinformaci české televize jste odstartovala proces sebezesměšnění.

Foto

Ona na to paní s. senátorka hledí stranicky. Inu, zvyk z mládí.

Chápu rozčílení paní autorky vzhledem k tomu, že někteří senátoři usilují o to, aby smlouvu projednala Sněmovna, takže je velmi pravděpodobné, že dojde k novému kolu schvalování Istanbulské smlouvy. To se občas stává a není to nic proti demokratickým zvyklostem. A my můžeme být svědky, jak to její odpůrce nadzvedává, až se v nich rodí sounáležitost s pronásledovanými disidenty. Mimochodem v těch odkazech jsem žádná telefonní čísla ani adresy nenašel.

Je úžasné, jak autorka píše o hruškách a vy v tom čtete lokomotivy.

Foto

Fňuk. Ti zlí z druhé strany se mnou furt nesouhlasí. Fňuk, to je tak nedemokratické. Já nálepkuju, jak si mohou dovolit nálepkovat ti zlí druzí, fňuk.

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS