Sobota 24. února 2024, svátek má Matěj
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Sobota 24. února 2024 Matěj
Foto

Já jsem tedy nepříznivec této Úmluvy, ale z vašeho článku jsem vůbec neporozuměl tomu, kde je ta dezinformace ze strany ČT?

Ve čtvrtek 25. ledna 2024 v pořadu Události a komentáře v pořadu o Senátu, jež neschválil ratifikaci Istanbulské úmluvy, uvedla, že Senát může za dva měsíce o úmluvě jednat znovu, stačí, když si souhlas s ratifikací zařadí na pořad svého jednání. Stejnou lež opakuje ve svých rozhovorech i vládní zmocněnkyně pro lidská práva Klára Laurenčíková.

Zdroj: https://danielakovarova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=812409. Stačí si celé přečíst

Jestli jsem dobře pochopil: považujete jen za krajně nepravděpodobné, že by Senát jednání o úmluvě znovu zařadil na program schůze. Ale teoreticky a právně by to šlo? Pak nechápu, co v tom vidíte za dezinformaci.

Foto

Ona to tak vidí, když sama hlasovala proti. A ještě zapomněla na trpaslíky!

Foto

Napsala jste jednu z mnoha nejhloupějších manipulací, jaké jsem od Vás četl :) Chápu, že zrovna Vám při slovech "dezinformace, dezinformátor" a pomyšlení na upřesnění jejich odpovědnosti za svá slova, vstávají chlupy na ruce, proto tak primitivně psaný článek asi ...

Mylná informace a dezinformace jsou dva odlišné pojmy. Ale kdo chce psa bít, hůl si vždy najde. Holt ta Vaše tolik proklamovaná "nezávislost" něco stojí. Třeba potřebu dezinformovat o údajné dezinformaci.

Foto

A nejhorší je, když někdo dezinformuje a ještě k tomu lže. Jako třeba vy.

Foto

Lež je typ klamu mající formu nepravdivého výroku, zpravidla s vědomým záměrem oklamat druhé za účelem získání nějaké výhody či vyhnutí se trestu.

Tohle by skutečná advokátka měla vědět.

Foto

Tak nevim, kdo tady dezinfomuje a hlavně lže. Je právně přijatelné, aby se ratifikace do senátu vrátila třeba za dva měsíce? Sama píšete, že je, jen že jste názoru, že za současného složení tomu nevěříte. Takže to možné je.

Senátorko-blogerko, máte pusu pěkně prořízlou, Váš slovník a ostrost vyjadřování se vyrovná nevzdělaným křiklounům z karvinské hospody. Po přečtení nadpisu jsem byl zvědavý, co hrozného to ta ČT provedla...A ono je to docela směšné nic. Nazýváte lží a dezinformací docela obyčejný omyl či nepřesnost ve věci, která nemá prakticky žádný význam. A děláte z toho humbuk. Když strana a vláda zavelí, tak se ta věc znovu projednávat klidně může. Ani středověcí rytíři a rytířky v senátu tomu nezabrání. Takže tou lhářkou a dezinformátorkou můžete být nakonec Vy. Od senátora bych čekal vysvětlení, o co v zákoně jde a proč pro něj nehlasoval. Na radiožurnálu jsem slyšel jednoho senátora pořád dokola opakovat, že je pro něho nepřijatelné, aby se do českého právního řádu dostalo slovo gender. Jediná senátorka Marvanová nastínila, o čem je ta "Úmluva". Později senátor Hraba také vystupoval proti slovu gender, ale nic konkrétního neřekl. Nevím, proč ten vztek na ČT. Já ji považuji za seriózní zpravodajské médium se vzdělanými moderátory a reportéry. Zpravodajství je vyvážené a vždy i se zástupci opozice.

Ve vašem textu popirate sama sebe...

A o teplé židli byste mohla psát eposy. O té vaší v senátu.

Foto

Dezinformujete akorát Vy. Senát může, ale není vůle. A to je rozdíl proti Vašemu tvrzení, že Senát nesmí.

A je smutné, že lhářka může být členem zákonodárného sboru. Otřesná vizitka České republiky.

Kde paní senátoka píše, že nesmí?

A60d90a70m 22M23a98l12ý

30. 1. 2024 12:03

"Pravděpodobnost se limitně blíží nule."

To je jako s loteriemi. Pravděpodobnost, že vyhraji se limitně blíží nule. Přesto milióny lidí sázejí a věří, že vyhrají jackpot.

Pravda však je, že vyhrát jackpot mohu, když je pravděpodobnost blízká nule.

Takže pokud by senát chtěl, pak klidně může onu agendu zařadit znovu na program jednání.

Paní senátorka však napíše lež, že ČT lže.

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS